Yutoob.com

Yutoob.com, to je světový server, který uživatelům nabízí k přehrání miliony různých videí, videoklipů a především hudby zdarma. Přesně tak, jediné omezení u Yutub hudby zdarma může nastat u mobilního datového tarifu, kdy jste bohužel i v dnešní době omezeni využitím jen určitého počtu dat. Pokud ale vezmeme v úvahu to, že dnes máme wifi téměř na každém kroku, je Yutoob.com vždy pro všechny, za jakékoliv situace zcela zdarma.

Díky tomu, že wifi připojení teď máme skoro na každém kroku, je skoro zbytečné, ukládat si hudbu v MP3kách. Místo toho si můžete během pár kliků najít svého oblíbeného interpreta, pusiti si celé album nebo si pustit svůj oblíbený playlist, který jste si předem vytvořili z nejoblíbeněj­ší hudby.

Na serveru najdete snad všechny zpěváky a kapely z celého světa. Díky uživatelům z ČR, kteří na Yutoob.com také aktivně nahrávají stále nové písničky a videa najdete i české písničky.

V dnešní době díky YouTube už skoro nemá smysl, ukládat si písničky v MP3 do počítače, tabletů nebo chytrých telefonů. Yutoob písničky si můžete pustit téměř kdykoliv a kdekoliv. Stačí přes webový prohlížeč nebo přes speciální aplikaci zadat klíčová slova zpěváka nebo kapely, kterou hledáte a během pár vteřin si můžete písničky užívat na plné pecky.

Yutoob.com filmy

Největší nabídku filmů, co to množství i kvality, bezpochyby najdete na youtubu. Pozor však právě na onu kvantitu, ať se v té záplavě nejrůznějších ukázek, sestřihů, parodií, trailerů, napodobenin a nepovedených plagiátů neztratíte. Soubor s videem je totiž umožněno přidat každému, kdo se na serveru registruje.

Co všechno zahrnují yotube video filmy zdarma on-line? Animované seriály i dětské filmy, všelijaké legrácky i dokumenty, velká díla světové kinematografie i černobílou tvorbu. A pochopitelně ohromné množství filmů všech žánrů z období posledních padesáti let. Často v rozličných jazykových mutacích, zadejte proto přesně parametry vyhledávání, ať na vás nevyskočí hledaný film například v čínštině.